پاسداشت “ایثار جامعه پزشکی در مقابله با کرونا” توسط کمیسیون ملی یونسکو ایران

به گزارش اداره بی مو روابط عمومی وزارت علوم به نقل از کمیسیون ملی یونسکو ایران، بخش های مهمانی محتوی طراحی پوستر و اینفوگرافی می باشد. در جزء مدل سازی پوستر، هنرمندان می توانند ایده های خویشتن را برای پاس از قربانی کادرهای درمانی و بهداشتی و اطلاع رسانی درباره بزرگی و مقدار خدمات ایشان درون قالب پوسترهایی در ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتی متر ارائه کنند.

داخل بخش طراحی اینفوگرافی، هنرمندان می توانند هشدارها، توصیه های پیشگیری و عوامل کارگر بر پیشگیری و درمان ویروس کرونا را در قالب اینفوگرافی در ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر عرضه کنند.
کانون ملی یونسکو با الهام از این سخن جاودان مولانا اهمیت الدین: «طبیبان الهیم زکس مزد نخواهیم» آثار دریافتی را توسط داوران محترم مطالعه و آثار برندگان را در قالب تاریخچه مصور چاپ و داخل فضای مجازی بی کند با شعار محکمی روحیه، طرب و قدرشناسی از تیمارگران خاطرخواهی منتشر خواهد تاسیس.
همچنین این جشنواره، با برگزاری نمایشگاهی از آثار درون داخل و خارج از کشور، پیام هنرمندان را داخل پاسداشت خدمات عاشقانه «سپید جامگان: تیمارگران خاطرخواهی» در سطح جهانی پژواک خواهد انصاف. امید است این همراهی هوشمندانه اصحاب هنر و فرهنگ، ارج گزاری کوچکی به مقام بلند فرشتگان پاکی و نور باشد.
کمیسیون ملی یونسکو ایران از همه اساتید، هنرمندان و دانشجویان عرصه فرهنگ و هنر احضار می نماید در این مهمانی شرکت کنند.
بر بنیاد این گزارش، طراحان گرافیک و دانشجویان بدون محدودیت سنی می توانند در این مهمانی باهم اتحاد کردن کنند. وضعیت شرکت داخل این جشنواره به تطویل زیر می باشد:
– هنرمندان و اساتید پیشکسوت می توانند در پاره خارج از مسابقه همدستی کنند.
– از هر شریک کننده حداکثر سه گانه جای پا داخل هر بخش برای داوری پذیرفته می شود.
– اختیار و اعتبار آثار ارسالی بر عهده انبازی کنندگان است و در قیافه کپی و برداشت غیر قانونی از آثار سایر دیگران، مسئولیت آن بر عهده داری طرح ریز خواهد بود.
– باهم اتحاد کردن کنندگان باید فایل آثار را با فورمت pdf خواه jpeg تو ابعاد ۵۰ درون ۷۰ سانتی متر و با چونی 300dpi تو وقت مقرر و از طریق نشانی ایمیل[email protected] به دبیرخانه عید ارسال کنند.
– دبیرخانه جشنواره با توجه بوسیله سیاست و اهداف آن می تواند آثار را با ذکر نام برنامه ریز درون تاریخ جشنواره، رسانه های مجازی خود، و بروشورها و کاتالوگ های کمیته ملی یونسکو منتشر کند.
زود ارسال آثار به این مهمانی تا تاریخ بیستم فروردین ماه ۱۳۹۹ می باشد و زمان اعلام نتایج داوری نیز بیست و پنجم فروردین ماه است.
برگزاری نمایشگاه اصلی و نمایشگاه های مجازی، آیین اختتامیه و اعطای جوایز به برگزیدگان از دیگر بخش های این جشنواره است.
این مهمانی را دکتر حجت الله ایوبی، دبیرکل باشگاه ملی یونسکو در ایران در مقام رییس، بابک برزویه درون مقام ادیب و بهنام زنگی در مقام رییس هیات داوران وحدت می کنند و طبق اعلام داواران این رویداد از بین اساتیدی چون میترا معنوی راد، لله قباد شیوا، بهنام زنگی، علی وزیریان، زهرا مسعودی امین، نظام الدین امامی فر، فرزاد ادیبی، کوروش پارسانژاد و مهدی محمدی انتخاب خواهند شد.

به آثار برگزیده هر جزء جوایزی به شرح عرشه تعلق می گیرد:
– نفرات مقدمه هر بسرنوشت شوم دچار کردن کوهمیز تقدیر و مسکوک ۳۰ میلیون ریال (کلکسیون ۶۰ میلیون ریال)
– نفرات دوم هر بخش لوح قسمت و سکه ۲۰ میلیون ریال (مجموعه ۴۰ میلیون ریال)
– نفرات سومین هر حصه تخته تقدیر و مبلغ ۱۰ میلیون ریال (مجموعه ۲۰ میلیون ریال)

بوسیله آثار روش یافته به جشنواره گواهی انبازی و یک نسخه از تاریخ مجموعه آثار عید اعطا می شود.
 

انتهای پیام