جزئیات برگزاری مسابقه کتابخوانی الکترونیکی دانشگاه آزاد

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری تو این باره گفت: امروزه کتاب و کتابخوانی و استاندارد گرایش به مطالعه، از شاخص های نمو و صعود هر جامعه ای بوسیله شمار می آید و نقش والا و حساس مطالعه داخل تکامل فردی و اجتماعی روبرو است.

وی با اقرار اینکه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پیرامون لزوم افزایش وارسی تاریخ و کتابخوانی، لزوم توجه بیشتر به این اساسی را نشان می دهد، خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی داخل راستای دستیابی بوسیله اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و پهلو مبنا مدرک راهبردی فرهنگی و دانشجویی در رویت دارد سلسله مسابقات سراسری کتابخوانی با عنوان «رویش» را در واحدها و مراکز آموزشی به عمل درآورد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات کتابخوانی رویش گفت: ارتقای سطح معرفتی و بصیرتی دانشجویان، استواری نگرش فرهنگی و اجتماعی، غنی سازی اوقات فراغت و ارتقای سرانه معاینه کتاب های فرهنگی بین دانشجویان، از جمله این اهداف است.

دکتر کلانتری تأکید کرد: برای مشارکت حداکثری دانشجویان باید از همه ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی، از جمله موارد نصب پوستر محک درون مکان های مناسب و لبالب رفت و آمد داخل فضای عمومی دانشگاه، خبر رسانی از طریق فضای مجازی، ارسال پیامک به دانشجویان، روزی گیری از سامانه جامع ثبت شهرت دانشجویی و قراردادن پوستر مشق در گروه های مجازی مورد تأیید دانشگاه استفاده شود.

وی با اشعار اینکه زمان ثبت شهرت برای مسابقه کتابخوانی از ۱۷ اسفندماه ابتدا شده است، گفت: زمان ثبت صیت تا تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد و زمان برگزاری مانور روز پنج شنبه مورخ ۱۸ اردیبهشت مصادف با ایام ولادت محضر امام حسن مجتبی(ع) است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند به سایت واحد الکترونیکی به آدرس farhangi.iauec.ac.ir مراجعه و درون لینک روشن شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

کلانتری با رمز بوسیله عناوین کتاب های مسابقه گفت: دو نشانی تاریخ برای معرفی و فراخوان اعلام می شود، هر یک از افراد همدستی کننده می توانند تنها در یک عنوان ثبت صیت کنند. این عناوین دربرگیرنده تاریخ “آرزوهای دست ساز”، انتشارات راه دوست و کتاب “دختر تبریز”، انتشارات طرز یار است.

وی تصریح کرد: تمامی شرکت کنندگان داخل مسابقه لازم است به آدرس الکترونیکی درج شده مراجعه کنند و از لینک های عرشه https://taaghche.com/book/69564 و https://taaghche.com/book/69563 نسبت به تهیه نسخه الکترونیکی همراه با تخفیف خاص مسابقه اقدام کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی داخل تشریح طراحی سوالات و پاسخ نامه مسابقه، گفت: سوالات بوسیله صورت چهار گزینه ای از سوی اداره کچل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تدوین و آزمون بوسیله صورت مجازی از سوی واحد الکترونیکی درون تاریخ مقرر برگزار می شود، نیز بوسیله منظور آشنایی و آمادگی بیشتر با نحوه برگزاری آزمون یک روز قبل از برگزاری آزمون، در تاریخچه چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت آزمون آزمایشی درون آدرس واحد الکترونیکی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد درون پایان خاطرنشان کرد: هر نامزد فقط در یک نشانی کتاب حق شرکت تو تمرین را دارد و آزمون تستی نمره منفی ندارد.

انتهای پیام