ارائه مشاوره آنلاین و رایگان به دانشجویان علامه/افت تحصیلی و مسائل ازدواج مهم ترین علل مراجعه

دکتر غلامرضا لطیفی در گفت وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از راه اندازی مشاوره آنلاین و رایگان به دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی اطلاع قسط و اظهار کرد: تو حال حاضر حصه مشاوره دانشجویی این دانشگاه گستردگی بسیاری پیدا کرده است به طوری که مشاوره آنلاین و عام دانشجویان همچنین فعال شده و این خدمات رایگان ارائه می شود. 

وی درون ادامه تصریح کرد: در تمامی فراش های دانشجویی علامه طباطبایی بخش مشاوره حیات دارد ضمن اینکه از تمامی دانشجویان کم بضاعت یا بی بضاعت در عرصه های  رفاهی، خوابگاهی، تغذیه و غیره امن می شود.

 معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی همچنین در خصوص علل زیادترین مراجعات به مرکز مشاوره دانشگاه خاطرنشان کرد: دانشجویان جدید ورود دانشگاه بیشتر به علت مسائل مرتبط با دوری از خانواده به مراکز مشاوره دانشگاه رجوع می کنند و مسائل مرتبط با ازدواج، آشنایی های قبل از ازدواج و یا مشکلاتی که در عمر  مشترک با آن مواجه می شوند بیشترین علت رجوع بوسیله مراکز مشاوره دانشجویی است. 

 دکتر لطیفی در پایان، بخش مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی را یکی از مجهزترین مقدر شدن مشاوره دانشگاه های کشور توصیف کرد و گفت: افت تحصیلی نیز از دیگر دلایل مراجعه دانشجویان بوسیله بسرنوشت شوم دچار کردن مشاوره دانشجویی است و دانشجویان زیادی به این دلیل متقاضی استفاده از خدمات مشاوره ای هستند.

انتهای پیام