“جنگ بیولوژیک کرونا” انگاره ای رگه نشده است/ضرورت توجه بوسیله مطالعه داخل ایام تعطیلی دانشگاه ها

به گزارش ایسنا،حجت الاسلام مصطفی رستمی تو ویدئویی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده،همزمان با ایام تعطیلی دانشگاه ها به دلیل مسری کروناویروس توصیه هایی به دانشجویان و دانشگاهیان عرضه داد و گفت: داخل حال فراهم تمامی دانشگاهیان، دانشجویان، نیز دانشگاه های علوم پزشکی و کادر درمانی، کلکسیون وزارت بهداشت بوسیله شدت درگیر یک مجاهدت و چیز پهن دفاع از اشتی ملک هستند. همه ما وظیفه داریم از کادر درمانی که خدمت می کنند قدردانی کنیم چرا که آن ها تلاشگران و مجاهدان اصلی عرصه مصونیت هستند و باید از رب بخواهیم بخاطر آن ها و تلاش خستگی ناپذیر آن ها توانمندی بیشتری بدهد.

وی داخل امتداد تصریح کرد: داخل وضعیت فعلی علاوه پهلو اینکه همکاران کادر بهداشت و درمان تلاش زیادی در شرایط فعلی می کنند دانشجویان، دانشگاهیان، اساتید، تشکل های دانشجویی نیز به صورت جهادی وارد عرصه امدادرسانی تو عرصه سلامت شدند و کمک رسانی های مختلفی اعم از کمک به کادر درمانی، پرستاری، بیماران ایفا داده اند و در مقدر شدن های تولیدی، مراقبت، پاکسازی محیط و ایجاد محیط سالم بخاطر شهروندان اقدامات بزرگی را انجام دادند و این جای شادی دارد که درون مکتب انقلاب ما هیچ جا احساس نمی کنیم نیروی انسانی ما کم باشد و هر جا که موانعی بود داشته باشد باید آن را برطرف کنیم و از نظر نیروی انسانی مجاهد و پای کار بیش شرایط خوبی داریم.

رئیس صنع نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها همچنین اظهار کرد:ابتلاء ویروس کرونا چیز پهن ای بخاطر کاربرد از فرصت های بزرگ و فرصت رزمایش بزرگ کشور برای مواجهه با روند جدی فراگیری که جهان را دربند خویشتن کرده است و  ما تجربیاتی که در حوزه مدیریت نزاع می توانیم بوسیله مشت بیاوریم و تو عرصه مبارزه با بیماری های واگیردار می توانیم کسب کنیم.

به گفته وی، احیانا جنگ بیولوژیک کرونا ویروس انگاره ای است که رد نشده است و قطعا امتحان دفاع مهذب مدال قسط که دشمن از هیچ رفتاری برای مبارزه ابا نخواهد کرد همچنان که در آن زمان از سلاح های ممنوعه و شیمیایی ساخت اروپا بر علیه شهروندان غیرنظامی توسط دشمن استفاده شده است. بنابراین آماده شدن برای مواجهه های این گونه یکی از فرصت هایی است که چیز پهن مبارزه با ویروس کرونا می تواند مجموعه فعالان عرصه سلامت و عرصه دفاع به دست بیاورند و کاربرد کنند.

رستمی نیز خاطر نشان کرد: موضوع توجه به فرصت دعا و معنویت از دیگر موضوعاتی است که می توانیم در چنین شرایطی بوسیله آن توجه داشته باشیم، فرصت ابتلا که مانند است با ماه های دعا و مناجات مثل رجب و شعبان فرصتی است که ما بتوانیم به این موضوع توجه کنیم ضمن اینکه انقطاع فعالیت های اجتماعی و تعطیلی هایی فعلی می تواند فرصتی برای پرداختن به مطالعه باشد چرا که فضای مجازی و رسانه گاهی بیش از حد ما را بنده خود می کند. بنابراین در این شرایط از فرصت مطالعه غافل نشویم.

انتهای پیام