پیام نوروزی وزیر علوم به جامعه دانشگاهی/قدردانی از خدمات و زحمات اجتماع پزشکی

بوسیله گزارش ایسنا، متن طولانی پیام نوروزی دکتر منصور غلامی بوسیله شرح والا است:

“خواه مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
خواه محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
سالی سپری شد و به ایام سال نو رسیدیم. در سال گذشته با فراز و نشیب های متجاوز و روزهای مشقت مواجه بودیم که با تلاش، درایت، همدلی و همکاری یکایک شما عزیزان آنها را عقب سر گذاشتیم. این جدیت و اهتمام را قدر می نهم و با تهنیت سال ابتکاری و خزنده صنع بهروزی و نیکوترین ها را برای یکایک شما از محضر لایزال احدیت آرزو می کنم.

در ماه ها و روزهای آخر سال ۱۳۹۸ شهادت سپهبد شهید سلیمانی و همراهان شان را داشتیم و نیز سوگوار شدن جمعی از خانواده های افضل کشورمان در تصادم هوایی، رسوم کرمان و بیماری ویروس کرونا که یاد و خاطره درگذشتگان را گرامی می داریم و بخاطر تمامی بستگان آنها طلب صبر و سلامتی داریم.

امیدواریم به لطف الهی، اهتمام کادر درمانی و یگانگی مردم در تعظیم اصول بهداشتی هرچه زودتر شاهد کنترل این مصیبت همگی گیر باشیم و عزیزانی که گرفتار این بیماری هستند سلامت و بهبودی کامل نمایان کنند و تماشاچی روزهای خوش و توام با آرامش باشیم. در این ایام کادر پزشکی و بیمارستانی قلمرو نهایت مساعی خود را مجاهدانه برای درمان هموطنان مان به فقره ودیعه اند. مجاهدت آنها را شرف نهاده و بخاطر آنها روزها و سالی سرشار از خرمی، موفقیت و کامیابی آرزوی می نمایم.”

انتهای پیام